Subaşı ayrılık iddialarına sert çıktı: Konuşmak zorunda değilim!

Bebeğini kaybetmesinin ardından Ibiza'da arkadaşlarıyla görüntülenen Şeyma Subaşı'nın yanında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'nin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması akıllara ayrılık ihtimalini getirmişti.

Subaşı ayrılık iddialarına sert çıktı: Konuşmak zorunda değilim!
26 Haziran 2021 - 11:17
Reklam

Birkaç gün önce sosyal medya hesabından hamile olduğunu açıklayan Şeyma Subaşı, İngilizce bir metin yayınlayarak; "Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım" ifadelerini kullanmıştı.

Ancak bu açıklamadan bir gün sonra Subaşı, bebeğini kaybettiğini, “Önceki paylaşımımda yüksek stresten dolayı düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Çok üzgünüm. Destekleriniz için teşekkür ederim. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var" açıklamasıyla duyurdu.

Tüm bu yaşananların ardından Ibiza'da görüntülenen sosyal medya fenomeninin yanında Mohammed Alsaloussi yoktu. Subaşı, bunun yerine arkadaşlarıyla birlikte kumsalda bir gün geçirdi. Şeyma Subaşı'nın arkadaşlarıyla olması ve Alsaloussi'den evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması ayrılık ihtimalini akıllara getirdi. Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan iddialara sert çıktı.
Bir çocuk annesi, “Beni biraz bırakın. İnsanın kaybına saygınız olsun. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim. Lütfen, biraz saygı. Türk basınında hakkımda çıkan haberlerle ilgilenmiyorum. O yüzden de her açıklamamı İngilizce yazıyorum" ifadelerini kullandı.
 

Birkaç hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, yaşadığı heyecanı sevenleriyle paylaşmış 'Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum' sözleriyle teklifi kabul ettiğini duyurmuştu.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum