Sokağa çıkma yasağı gece 12'ye çekilebilir!

Gece sokağa çıkma yasa ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Pilli, sokağa çıkma yasağının amacı sık ve uzun süre bulunulan yerleri engelleme amacı ile ilgili olduğunu söyledi.

Sokağa çıkma yasağı gece 12'ye çekilebilir!
04 Ocak 2021 - 10:24 - Güncelleme: 04 Ocak 2021 - 11:21
Reklam
Özlem Çimendal

Sağlık Bakanı Ali Pilli, Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu'nun bugün yapacağı toplantının içeriği hakkında bilgi verdi.
Katıldığı bir TV programında açıklamalarda bulunan Pilli, sokağa çıkma yasağının da ele alınacağı toplantıda önceki alınan kararların tekrardan gözden geçirileceğini kaydetti. 

Gece sokağa çıkma yasa ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Pilli, sokağa çıkma yasağının amacının sık ve uzun süre bulunulan yerleri engelleme amacı ile ilgili olduğunu söyledi.

Sokağa çıkma yasağının devam edebileceğini ya da 12’ye çekilebileceğini söyleyen Pilli, bugün Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu'nun bunları görüşeceğini söyledi.

 
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yasmin
    1 ay önce
    Walla bıktırdınız bu istikrarsızlığınızdan her saat değişik karar coronadan çok siz bizi hasta ettiniz özel sektör çalışanlarının ne halde olduğunu biliyormusunuz kiramızı elektriğimizi ödeyemiyoruz zorunlu ihtiyaçlarımızı bile sonırlı alıyoruz bi sorun bizlerin halini kapatın da bizde kurtulalım 20 gündür ekmeğimizi kestiniz bi zahmet giderlerimizide karşılayın ordan konuşmak kolay bitirin artık bu belirsizliği tek doğru vardır kapatacaksan kapat yoksa gündem yapmayın