reklam 1reklam 1
reklam 2reklam 2
Teknoloji

Snapchat, sese tepki veren ilk filtresini kullanıma sundu

Snapchat, sese tepki veren ilk filtresini kullanıma sunmaya başladı. Yüzünüzü kaplayan hayvan maskesi duyduğu seslere göre hareket ediyor.

Snapchat, sese tepki veren ilk filtresini kullanıma sundu. Şirket, seslere tepki verecek daha fazla filtre yapmayı ve bunları yaymayı planladığını söyledi.

Mesajlaşma platformu daha önce Lenslerini tanıtmıştı. Yüz Lensleri kullanıcıların yüzlerini ve seslerini başka bir şeye çevirmelerine izin veriyor. Öte yandan, Dünya Lensi, kullanıcıların uygulamada çevreyi değiştirmelerine izin vermemekle birliktecanlı olmayan şeyleri hayata geçiriyor.

Yüzünüzü kaplayan hayvan maskesinin kulakları, duyduğu sese göre titriyor veya ışıldıyor. Filtrenin gözleri de yine sese duyarlı olarak hareket ediyor.

Gökyüzü balinaları kadar hayranlık uyandıran bir şey olmasa da, Snapchat bir çok şeyin ilki olduğunu söylüyor. Şirket önümüzdeki haftalarda seslere tepki veren daha fazla Lensi piyasaya sürmeyi planlıyor.

Sese tepki veren filtre şimdilik bazı kullanıcılara sunuldu. Şirket önümüzdeki haftalarda daha fazla yayılacağını söylüyor.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı