reklam 1reklam 1
reklam 2reklam 2
Teknoloji

Samsung, katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy X’i ne zaman tanıtacak?

Samsung, bugüne kadarki en heyecan verici akıllı telefonu Galaxy X'in çıkış tarihine karar vermiş olabilir. Peki Samsung, katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy X'i ne zaman tanıtacak?

Samsung’un uzun süredir konuşulan Galaxy X için planları Güney Koreli The Bell tarafından sızdırılmış görünüyor. Finansal yayına göre, Samsung, 2019’un Şubat ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi sırasında Galaxy X’in ortaya çıkarabilir. Şirket Galax Note 9 ve Galaxy S10’u da beklenenden daha önce açıklayabilir.

Samsung’un yeni Galaxy Note’u bu sene normalden daha erken açıklayabilir. Galaxy Note 9’un Temmuz ayında tanıtılacağı söyleniyor. Bununla birlikte, cihazın piyasaya sürülmesi tarihi de Ağustos olabilir. Samsung, normalde amiral gemisi phablet’i geleneksel olarak Eylül ayı başında piyasaya çıkarıyordu. Güney Koreli teknoloji devinin yeni iPhone’la rekabet edebilmek için cihazını erkenden kullanıcılara sunacak.

Aynı strateji Galaxy S10 için de uygulanabilir. Galaxy S10’un ekran altında parmak izi sensörü ve Galaxy S8’den klonlanmamış bir tasarımla gelme ihtimali yüksek. Samsung’un, Galaxy S10’u MWC 2019’da değil de, CES 2019’da tanıtabileceği öne sürülüyor. MWC 2019’da Galaxy S10 yerine de Galaxy X gelebilir.

Galaxy X’in neredeyse bitmiş olduğu söyleniyor. Samsung’un, kapalı kapılar ardında cihazın prototiplerini yatırımcılara gösterdiği bildiriliyor. Samsung, kısa süre önce cihazın varlığı konusundaki sessizliğini bo ve gerçekten de katlanılacak kadar esnek olabilen bir akıllı telefon geliştirme sürecinde olduğunu doğruladı.

Galaxy X’in özellikleri henüz bilinmemekle birlikte, cihazın amiral gemilerine yakın özellikler taşıyacağı yüksek ihtimal. Galaxy X’in 720 dolar civarında fiyata sahip olması bekleniyor.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı