Polis, engelli park yeri uyarısı yaptı, "Sanane" cevabını aldı

Murat Koç adlı polis memuru, engelli park yerine park eden bir vatandaşı uyardığı için linç edildiğini söyledi ve isyan etti.

Polis, engelli park yeri uyarısı yaptı, "Sanane" cevabını aldı
09 Haziran 2021 - 11:47 - Güncelleme: 09 Haziran 2021 - 12:33
Reklam
Murat Koç adlı polis memuru, mesai saati dışında engelli park yerine park eden bir vatandaşı uyardığı için linç edildiğini söyledi ve isyan etti.

Koç'un paylaşımı şöyle:
28 yıllık meslek hayatımda bu denli ahlaksızca sözlü saldırıya uğramamıştım. Bugün yaşadığım olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bugün marketin birine alışveriş için gittim park yerine arabamı park ettim markete yürüdüğüm esnada bir bayanın arabasını ENGELLİ park yerine park edip arabadan indiğini gördüm bayana hanfendi arabanızı ENGELLİ park yerine parkettiniz farkındamısınız dediğimde cevaben SANANE dedi. Kendisine hepimizin özürlü adayı olduğumuzu yarının neyi getireceğini bilmediğimizi ve bu yerlerin ENGELLİLER için hayati önem taşıdığını söylediğim an kendisi bana hitaben sanane senden öğrenecek değilim kuralları GELDİNİZ BUNUN İÇİNE GEMİ İLE BİZİ TERBİYE EDECEKSİNİZ FELLAHLAR POLİS YAPTILAR SİZİ KENDİNİZİ BİR BOK ZANNEDERSİNİZ YOBAZLAR BİZE BİZİM MEMLEKETİMİZDE AKIL MI VERECEKSİNİZ DEFOLUN BU MEMLEKETTEN dedi. Bende kendisine ben seni bir vatandaş olarak uyardım ben herşeyden önce sorumluluk sahibi olduğmu ve sizi ailemin bana gösterdiği terbiye ve sosyal sorumluluk çerçevesinde uyarma ihtiyacı duydum dediğimde. Kendisi merak etme POLİS olduğunu biliyorum sen ona güvenin dedi ben asla kendisine polis dahi olduğumu söylemedim.
Sevgili dostlarım bir çoğunuz beni çok yakınen tanıyorsunuz 28 yıllık meslek hayatım boyunca hiç kimseye DİNİ, DİLİ, IRK ayırımı yapmadım çok samimi olduğum kıbrıs kökenli ve TC kökenli aile dostlarım vardır burdan da hanfendiye sesleniyorum benim polis olduğumu biliyorsun madem beni takip ediyorsun demektir ve bu yazdıklarım bilgine gelecektir bunu iyi bilmeni isterim yaptığın hakaretler senin ne kadar seviyesiz biri olduğunu gösteriyor asla senin seviyene inmeyeceğim yaptığın terbiyesizliği sadece sana bağlıyorum. Bunu iyi bilmeni isterim ki SENDEN ÇOK DAHA İYİ BİR KIBRISLIYIM. Sen asla kıbrıs Türk halkına yakışmayan karakter yoksunu zavallı birisin. (BU memleket çok küçük herkes herkesi biliyor TABİKİ TAKDİRİ SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIN VİCDANINA BRAKIYORUM)

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum