Reklam

Özyiğit: Dün akşam Başbakan aradı, bugün buluşup, değerlendirme yapacağız

TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Yenigün’e önemli açıklamalarda bulundu ve “Başbakan’la görüşeceğiz. Meclis Başkanlığı mı yoksa erken seçim mi gidince göreceğiz” dedi

Reklam
Özyiğit: Dün akşam Başbakan aradı, bugün buluşup, değerlendirme yapacağız
14 Ocak 2021 - 13:49
Reklam
Yenigün| ÖZEL
TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit Yenigün Web TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Meclis Başkanlığı seçimi ile sarsılan hükümet hakkında açıklamalarda bulunan Özyiğit, UBP içerisindeki kavganın bir türlü bitmediğini söyleyerek, Resmiye Canaltay’ın adaylığı konusundaki ısrarın, hükümet içerisindeki anlaşmazlığı her denemede bir kez daha gözler önüne serdiğini ve hükümetin de geleceğini tehlikeye attığını kaydetti.


Saner’den aba altından sopa
Özyiğit, Başbakan Ersan Saner’in Meclis Başkanlığı krizine yönelik partili muhaliflere aba altından sopa gösterdiğini kaydederek, Saner’in spontane şekilde Meclis kürsüsünden erken seçim çağrısı yaparak, parti içerisindeki sorunlara rest çektiğini kaydetti.


“Başbakan dün akşam beni aradı, bugün konuşacağız: Meclis Başkanlığı mı, erken seçim mi gidince göreceğiz”
Özyiğit, “Dün akşam Başbakan beni aradı, bugün müsait bir zamanda kahve içip konuşacağız. Bu konuşma Meclis Başkanlığı mı yoksa erken seçim için mi olacak gidince göreceğiz” dedi.      
 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum