reklam 1reklam 1
reklam 2reklam 2
Magazin

Kayınvalideyle tanıştı

Gülben Ergen, bir süredir birlikte olduğu Burak Törer’in annesiyle tanıştı. Şarkıcı soruları yanıtsız bırakırken, yapımcı sevgilisi evlilikle ilgili, “Bakalım, kısmet” dedi.

“Yeşil murattır, muradıma erdim” diyerek prodüktör Burak Törer’le mutluluğu yakaladığını ima eden Gülben Ergen, müstakbel kayınvalidesiyle tanıştı. Törer, bir süredir birlikte olduğu şarkıcıyı, annesi Asuman Hanım’la Arnavutköy’deki bir kafede buluşturdu. Kahvaltı yapan üçlü, bol bol sohbet etti. Gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark eden Ergen, masadan kalkarak, koşar adımlarla taksiye bindi ve mekandan uzaklaştı.

Birkaç dakika sonra hesabı ödeyen yapımcı, annesiyle el ele tutuşarak kapıda bekleyen aracına doğru yürüdü. Şarkıcıyla evlilik sorularına, “Bakalım, kısmet” yanıtını veren Törer, geçtiğimiz hafta Ergen’i kastederek “Burak’ı tanırım, Allah yardımcısı olsun” diyen Yeşim Salkım’ın sözleriyle ilgili ise, “Yeşim, arkadaşım ve sevdiğim bir insandır. Ben o işleri bilmem. Yanımda annem var, lütfen” açıklamasını yaptı

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı