Harmancı: Kaldırım işgali kötü ama deneme dikkat çekici

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Lefkoşa sokaklarında gerçekleşen bir çalışamaya atıfta bulundu

Harmancı: Kaldırım işgali kötü ama deneme dikkat çekici
23 Şubat 2021 - 11:45
Reklam
YENİGÜN I SOSYAL MEDYA

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında tüm birimleri ile kordinasyonlu çalıştığını ifade den Harmancı, kaldırım işgallerinin sık karşılaştıkları bir durum olduğunu ama bu sefer dikkat çekici bulduklarını belirterek, "Kaldırım işgali kötü ama deneme dikkat çekici" dedi. 

Harmancı'nın sosyal medya paylaşımı şu şekilde: 

"Herkese günaydın ve güzel bir gün dilerim, iş arkadaşlarım bilir tüm departmanlarla sağlıklı bir iletişim ve konulara hakim olmak için her şube ile oluşturduğumuz iletişim grupları var. Dün K.Kaymaklı’da kaldırım işgali ile ilgili bir sorun bildirildiğinde klasik bir sıkıntı olarak algılamıştım. Fotoğrafları görünce hem şaşırdım hem de hoşuma gitti, biri maket bir savaş uçağı çalışmış eğer kaldıracak yer konusunda sıkıntı varsa çalışmasını tamamlaması için belediyenin sanayi atölyesinde yapmasını önereceğim. Kaldırım işgali kötü ama deneme dikkat çekici ????"


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum