Reklam

Geleceği en güzel şekilde inşa edeceğiz!

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, beraberindeki heyetle ziyaret ettiği Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği’nde, ülkenin içinde bulunduğu, özellikle sağlık ve ekonomi alanlarındaki zor süreci aşabilmenin en büyük motivasyonunun, Devlet’e inanmaktan ve güvenmek olduğunu vurguladı.

Reklam
Geleceği en güzel şekilde inşa edeceğiz!
14 Ocak 2022 - 09:43
Reklam

Ataoğlu beraberindeki heyetle gerçekleştirdiği, TMT Lefkoşa Şubesi ziyaretinde, Kıbrıs TMT Derneği Başkanı Kazım And ve bazı dernek üyeleri ile biraraya geldi.

 

“Gençlerimize güveniyoruz”

Ataoğlu ziyaretinde yaptığı konuşmasında, Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesi içerisindeki öneminin iyi anlaşılması gerektiğini, özellikle gençlerin geçmişi iyi bilerek, geleceğe adım atmaları gerektiğinin altını çizerek, “Gençlerimize güveniyoruz. Onlar, geçmişini bilen, geleceğe güvenle yürüyen Kıbrıs Türk gençleridir” dedi.

 

"İnancımız ve hedeflediklerimizle, geleceği en güzel şekilde inşa edeceğiz"

KKTC’nin vatan toprağı olması için yıllarca mücadele edildiğini anlatan Ataoğlu, bu zor günleri yaşayan Kıbrıs Türk toplumunun geleceğe umutla bakabilecekleri bir yapının oluşması için, gerekli olan motivasyonun, devlete olan inanç olduğunun altını çizerek, “Biz Devletimiz’e inanıyoruz. Bu ianançla harmanladığımız hedeflerimizle, geleceği en güzel şekilde inşa edeceğiz” dedi.
Kıbrıs Türkü’nün verdiği varoluş mücadelesinde, TMT’nin ve Anavatan Türkiye’nin önemine vurgu yapan Ataoğlu, “bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, hayatta olan gazilerimizi de minnet duygularımızla bu vesileyle bir kez daha anıyorum” ifadelerini kullandı.
 

And

Kıbrıs TMT Derneği Başkanı Kazım And da ziyarette yaptığı konuşmada, 23 Ocak seçimlerinin zor koşullar altında yapılacağını, pandeminin hayatı zorlaştırdığını söyledi.
Seçimlerde Anavatanına bağlı, KKTC devletine inanan partilere yönelik oy kullanacaklarını da ifade eden And, Demokrat Parti’ye başarılar diledi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum