Exxen abone sayısı açıklaması

Acun Ilıcalı Exxen abone sayısı ile ilgili iddialı bir açıklama yaptı. Ilıcalı hedefinin ne olduğunu duyurdu. 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayan Exxen'e her geçen gün yeni içerikler eklenmeye devam ederken platformun kurucusu Acun Ilıcalı da Exxen hedefini açıkladı.

Exxen abone sayısı açıklaması
25 Şubat 2021 - 11:20
Reklam
Acun Ilıcalı Exxen Abone Sayısı Hedefini Açıkladı
Telefonla bir televizyon kanalına bağlanan Ilıcalı, Exxen hedefini paylaştı. Acun Ilıcalı açıklamasında "Bir hayalle yola çıktık. Şimdiye kadar ki bütün işlerimizde aynı şeyi yaptık. Hayal kurduk, peşinden gittik. Bu sefer ki hayalimizde çok iyi gidiyor. Ve bizi çok mutlu ediyor. Allah izin verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Güzel kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu." cümlelerine yer verdi.

Ilıcalı açıklamasının devamında da şunları söyledi:

"Hayal ettiğim gibi eğlence dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde mutlu olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda komedi. Diğer kanallarda komedinin geride kalması beni bu anlamda kamçıladı. Çok önemli yıldızlarla komedi olayın girdik. Exxen'in bu anlamda en önemli lokomotifi komedi. Çünkü insanların gülmeye ihtiyacı var. Tolga, Hasan Can ve şimdi de İbrahim Büyükak geliyor. Biz mega yıldızlarla yola çıktık."


 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum