reklam 1reklam 1
reklam 2reklam 2
Gündem

Cinsel taciz zanlısı cezaevine gönderildi!

Girne’de meydana gelen şiddet tehdidi ve cinsel taciz suçlarından tutuklanan Osman Yurtseven yeniden mahkemeye çıkarıldı.  

Girne’de meydana gelen şiddet tehdidi ve cinsel taciz suçlarından tutuklanan Osman Yurtseven yeniden mahkemeye çıkarıldı.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru, zanlının Çatalköy’de birlikte yaşadığı kız arkadaşını iki kez tehdit ettiğini, bir kez de cinsel taciz suçunu işlediğini belirtti. Polis, zanlının evden ayrılmak istediği gerekçesiyle eline tavayı alıp, havaya kaldırdıktan sonra evden ayrılmak istediği gerekçesiyle kız arkadaşını, “Eğer gidersen seni öldürürüm” diyerek tehdit ettiğini söyledi. Polis, zanlının 26 Eylül tarihinde ise Whatsapp’tan kız arkadaşına kendi cinsel organının fotoğrafını gönderip, cinsel taciz suçu işlediğini belirtti.

Polis, zanlının 27 Eylül’de ise yine Whatsapp’tan kız arkadaşına mesaj atıp, “Ses kayıtlarını ailene göndereceğim” diyerek tehdit ettiğini ifade etti.

Zanlının şikâyet üzerine tutuklandığını, 3 gündür tutuklu olduğunu kaydeden polis, teminata bağlanmasını talep etti. Zanlı bir ay süreyle cezaevine gönderildi.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı