reklam 1reklam 1
reklam 2reklam 2
Magazin

Bennu Yıldırımlar olay fotoğraf sonrası ilk kez konuştu

Cannes’daki gösterim öncesi film ekibiyle birlikte dünya basınına poz veren Bennu Yıldırımlar, Murat Cemcir’in o sırada kendisini arka tarafa doğru iterek rol çaldığı iddiasına katılmadığını söyledi

Bennu Yıldırımlar, “Ahlat Ağacı” filminin Cannes’daki galasında oyuncu arkadaşı Murat Cemcir tarafından arka plana itildiği iddiasına yanıt verdi.

“O İDDİAYA KATILMIYORUM”

Cannes’daki gösterim öncesi film ekibiyle birlikte dünya basınına poz veren Bennu Yıldırımlar, Murat Cemcir’in o sırada kendisini arka tarafa doğru iterek rol çaldığı iddiasına katılmadığını söyledi.

“MURAT BENİ ENGELLEMEDİ”

Hürriyet’ten Cenker Tezel’in haberine göre, Yıldırımlar, Nişantaşı’nda karşılaştığı muhabirlerin, “Murat Bey’e kırgın mısınız?” sorusuna yanıt verdi.Yıldırımlar, “Murat’ın beni engellemesi gibi bir durum söz konusu değil. Anlık fotoğrafları böyle değerlendirmemeli.” dedi.Bennu Yıldırımlar, çok konuşulan fotoğrafa Twitter’da paylaşılan bir video ve mesajı retweet ederek yanıt vermişti.Murat Cemcir ile Bennu Yıldırımlar’ın bu fotoğrafı, Cemcir’i eleştiri oklarının hedefi haline getirmişti.

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı