Ali Koç isyan bayrağını açtı: 20 transfer yaptık, kaleye gidemiyoruz

Göztepe'ye karşı şok bir yenilgi alarak lider Galatasaray’ın 3 puan gerisine düşen Fenerbahçe’de moraller çok bozuk… Karşılaşma sonrası Başkan Ali Koç ile futboldan sorumlu yönetici Selahattin Baki ve sportif direktör Emre Belözoğlu’nun Ülker Stadyumu'nda acil durum zirvesi yaptığı ortaya çıktı. Ali Koç'un görüşmede sert sözler söylediği öğrenildi.

Ali Koç isyan bayrağını açtı: 20 transfer yaptık, kaleye gidemiyoruz
23 Şubat 2021 - 11:14
Reklam
Göztepe'ye karşı şok bir yenilgi alarak lider Galatasaray'ın 3 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de moraller çok bozuk… Karşılaşma sonrası Başkan Ali Koç ile futboldan sorumlu yönetici Selahattin Baki ve sportif direktör Emre Belözoğlu'nu statta acil durum zirvesi yaptığı ortaya çıktı.

Takımın durumu masaya yatırıldı

Kritik toplantıda Erol Bulut ve takımın durumu masaya yatırıldı. Sezon başından bu yana her seferinde Bulut'un arkasında duran Ali Koç'un da artık isyan bayrağını çektiği öğrenildi.

Kimsede olmayan kadroyu verdik

Koç'un Belözoğlu'na, "20 futbolcu aldık. Kimsede olmayan kadroyu verdik. Mart ayına geldik ama rakip kaleye bile gidemiyoruz. Bu takımın sorunu ne?" diyerek dert yandığı öğrenildi.

Bazı futbolculardan da şikayetçi

Başkan Koç'un bazı futbolcuların performansından da son derece rahatsız olduğu belirtildi. Eğer Trabzon'dan da kötü bir skorla dönülürse radikal kararlar alınması gündeme gelecek. 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum