reklam 1
reklam 2
Magazin

MÜSLÜM BABA’DA ALTIN GECE

Ülkemizin ilk ve tek yeni nesil Meyhanesi aynı zaman da Girne ‘nin gözdesi Müslüm Baba bu kez sahnesinde gündem den hiç düşmeyen sanatçı Tuğba Altıntop ‘u misafir etti. Güzel sanatçı gerek sahne performansı ile gerekse güzelliği ile gelen konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Müslüm Baba Meyhanesi’ne özel repertuarı ve kostümleri ile gelen konuklar dan tam not almayı başardı . Modellik geçmişindeki başarılarının yanı sıra son bir kaç senedir sahne performanslarındaki  başarısı ile de adından söz ettiren Tuğba Altıntop’un sesi oldukça beğenildi. 

ÖZEL KONUKLAR DİNLENMEYE GELDİ 

Ülkemizin başarılı üniversitelerinden GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ rektörleri , dekanları , bölüm başkanları ve çok değerli hocaları da kendisini dinlemeye gelenler arasındaydı . Ve aynı zamanda Türkiye ‘nin ünlü sunucularından Bircan Bali’de Tuğba Altıntop’u dinlemek için o gece Müslüm Baba’da en önlerde yerini aldı .

SAHNESİ ÇOK BEĞENİLDİ 

Adete bir kuğu edasıyla sahneye çıkan ve iki kostüm giyen güzel sanatçının sahnesi oldukça beğenildi . Yaklaşık iki saat sahnede kalan Tuğba Altıntop gelen bütün konuklar ile bir bir ilgilenmeyi ihmal etmezken mekan sahibi Gamze Yücel’de kendine bu özel sahnede yer verdiği için çok teşekkür ettiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı