reklam 1
reklam 2
Magazin

Kıbrıs’ın yeni gözbebeği Nagehan Coşkun

Kıbrıs’ın yeni gözbebeği Nagehan Coşkun Müzik kariyerine Samsun’da başlayan güzel şarkıcı Nagehan, sesi ,yorumu ve sahne performansıyla müzik severlerden büyük beğeni alıyor.Samsun doğumlu olan ve devlet konservaturında da eğitimine devam eden Nagehan, profesyonel olarak 10 yıldır sahnelerde boy gösteriyor.

Nagehan Coşkun “İdolüm Sibel Can” Sesi ve yorumu olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Nagehan’ın sesinin , Sibel Can’ a olan benzerliği de gözlerden kaçmıyor.

Bir yandan sahne diğer yandan da eğitimine son sürat devam eden başarılı şarkıcı, oldukça heyacanlı olduğunu dile getirerek “Ben hem alaylı hem okulluyum.Sibel Can ise benim örnek aldığım sanatkar.Kendisi benim idolüm.Sesimin benzemesi de Allah’ın bir lütfu” diyor.

Önümüzdeki günlerde bir single çalışmasıyla müzikseverlere seslenecek olan Nagehan, ilk iş olarak birçok sanatçıyla çalışmış olan ünlülerin menajeri,organizatör Metin Sarıahmet’le anlaştı. Menajeriyle hayli titiz ve hummalı bir çalışma içide olan Nagehan,şarkı seçiminde de adeta kılı kırk yarıyor.

Samsunlu star Nagehan Kıbrıs’a demir atacak Sahne repertuvarı ve disipliniyle kendisini izleyenlerden büyük alkış alan Nagehan,bir yandan da Samsun’dan Kıbrıs’a demir atmak için gün sayıyor. Yakın zamanda yapacağı sahnelerle Kıbrıslılarla bir araya gelecek olan güzel şarkıcı; yavru vatandaki müzikseverleri coşturmak için de hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı